Виготовлення залізобетонних сходів у Києві – варіанти виконання

vigotovlennja-zalizobetonnih-shodivКонструкцію з залізобетону можна вважати найбільш надійною, вогнестійкою та міцною конструкцією. Залізобетонні сходи можна порекомендувати як стандартне рішення для будь-яких архітектурних витворів. До того ж, це одна з небагатьох економічно вигідних конструкцій, що при мінімальних витратах буде призначена для багаторічної експлуатації.

Виготовлення залізобетонних сходів починається одночасно з конструкційно-проектними роботами. Вони призначені для встановлення як у внутрішніх приміщеннях будівель, так і у якості зовнішніх конструкцій. Геометрію залізобетонних сходів замовник може обирати самостійно, за індивідуальним проектом, а може обрати стандартну. Один з найдешевших варіантів – замовлення готових сходів у будівельному супермаркеті, але форма сходів може не відповідати загальному дизайну та стилю приміщення. Вартість конструкції залежить від її складності, а також матеріалів, що обрані для обробки. Зазвичай обираються натуральне дерево, нержавіюча сталь, скляні елементи.

Варіанти виготовлення залізобетонних сходів

— зі сходовим маршем, встановленим на сходовій площадці;

— зі сходовим маршем із нижньою площадкою;

— зі сходовим маршем із верхньою площадкою;

— зі сходовим маршем із нижньою та із верхньою площадками.

Експлуатація залізобетонних сходів та подальший ремонт у разі необхідності будуть дуже ускладнені, якщо під час проектування та будівництва були допущені помилки. Тому слід звертатися до досвідчених кваліфікованих майстрів. Наша компанія спеціалізується на виготовленні стандартних та індивідуальних конструкцій сходів. В нашому каталозі представлено багато пропозицій, серед яких обов’язково знайдеться те, що підійде до вашого інтер’єру. Ми пропонуємо якісне виготовлення бетонних сходів у Києві за всіма будівельними та архітектурними стандартами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code