Будівництво зовнішніх бетонних сходів

budivnictvo-zovnishnih-shodivБудівництво сходів починається вже на етапі будівництва самого приміщення, бо сходи є невід’ємною частиною будь-якої будівлі. Всі сходи в залежності від їх майбутньої експлуатації будуються в приміщення або зовні його. Що стосується зовнішніх сходів, то це практично окрема конструкція, що є важливою архітектурною деталлю та багатофункціональним елементом.

Особливості будівництва зовнішніх сходів

Відмінність зовнішніх сходів від внутрішніх визначається умовами, в яких сходи будуть експлуатуватись. Але при будівництві таких сходів використовуються ті ж самі норми та стандарти будівництва, що й при зведенні звичайних внутрішніх сходів. Слід пам’ятати, що зовнішні сходи призначені для експлуатації в більш суворих умовах, бо ж вони постійно знаходяться під впливом погодних факторів.

Сходи для зовнішнього користування можуть призначатися для з’єднання двох поверхів, для підйому до мансарди, а також для утилітарних цілей (пожежні, господарські, евакуаційні сходи). Конструкція бетонних сходів може передбачати прямолінійні або криволінійні марші, а також їх комбінацію. Кожний елемент сходів може й не бути композиційно окремою частиною. А ось загалом готова конструкція має бути єдиним ансамблем, який буде органічно поєднуватись не лише з архітектурою будинку, а й з оточуючим її простором. Словом, перед будівництвом сходів визначається не лише проектно-кошторисна сторона робіт, а й стилістично-художня декоративна концепція.

Замовити будівництво та облицювання сходів

Будівництво сходів починається з установки каркасу. Це є основа, яка має бути міцною та надійною. А закінчує процес будівництва обробка бетонних сходів декоративними матеріалами, що відповідають загальному стилю. Наша компанія виконує роботи по будівництву сходів будь-якої складності, враховуючи всі побажання клієнтів. Ми гарантуємо своєчасне виконання проектів та дотримання всіх норм будівництва.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code