Вибір конструкції при проектуванні сходів – маршові чи поворотні

Проектування сходів у КиєвіЯк то кажуть, красиво жити не заборониш. Дуже хочеться, щоб власна оселя вражала гостей, або тих хто просто побачить будинок зі сторони. А сприяти цьому може оригінальний інтер’єр та грамотно спланований і спроектований екстер’єр. Незвичайним приміщення можуть зробити сходи. А ось проектування сходів починається вже з моменту проектування будинку, та неважливо, з якого матеріалу ці сходи будуть виготовлені.

Визначаємось з типом при проектуванні сходів

Найбільшу популярність останнім часом набули бетонні сходи. Не дивно: це найміцніша конструкція, що не поступається ніяким іншим сходам довговічністю та стійкістю. До того ж, залізобетонні сходи – це конструкція, що вигідно підкреслює особливості архітектурного рішення у приміщенні.

Найпростішим варіантом є маршові сходи. Елементарна геометрія, простота виконання, акуратний зовнішній вигляд роблять такі конструкції дуже популярними. Ускладнити або урізноманітнити конструкцію можна, плануючи не один марш, а два або три. Між маршами тоді встановлюється ще й монолітна площадка.

Що стосується поворотних сходів, то такі конструкції виглядають в інтер’єрі більш оригінально та тендітно. Поворотні сходи можуть встановлюватись під різними кутами повороту: від 90 до 180 градусів в залежності від того, який розмір має отвір при переході на інший поверх (у випадку, коли сходи з’єднують два поверхи). У поворотних сходах використовуються ступені як прямокутної форми, так і клиноподібної, яка дозволяє зробити будь-який кут повороту.

Де замовити виготовлення маршових сходів

Наша компанія займається проектуванням різних видів сходів для ваших будинків. Наші майстри допоможуть зробити необхідні заміри, обрати найбільш зручну конструкцію, а також з радістю нададуть консультації щодо зручності експлуатації перед проектуванням тих чи інших видів сходів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code