Бетонні сходи — як елемент елегантності, міцності та надійності у вашому житлі

Бетонні сходи в КиєвіБетонні сходи – конструкція, чи не найміцніша серед інших конструкцій у будівництві. Експлуатаційні характеристики, такі як довговічність, надійність, стійкість до переломів та тріщин, поєднуються із оригінальною зовнішньою обробкою, що дозволяє зробити дуже красиву та незвичайну конструкцію.

Особливості проектування та виготовлення бетонних сходів

Бетонні сходи у будь-якому приміщенні – це не лише споруда, що має відповідати усім вимогам безпеки та міцності, а ще й частина інтер’єру. Тому виготовлення бетонних сходів завжди має враховувати особливості дизайну інтер’єру.

Якщо конструкція буде розташована у будівлі, то початок будівництва сходів співпадає з початком зведення споруди, бо сходи є частиною будівлі та підсилюють її міцність. Також сходи можуть розташовуватись зовні та примикати до стін будівлі. Бетонні сходи в Києві можна замовити у спеціалізованих компаніях, таких як наша, або виготовити своїми власними руками. Основна задача перед початком будівництва – правильно визначити параметри сходів (кут підйому, ширина сходів, висота ступенів, радіус закруглення тощо).

На бетонні сходи, ціни встановлюються в залежності від складності конструкції та використаних матеріалів. Так вони можуть бути монолітними та комбінованими. Комбінована конструкція сходів складається з декількох елементів – металевої конструкції, опалубки, армованої сітки. Монолітні бетонні сходи є єдиною конструкцією, що готова до встановлення у тому місті, де вона буде відповідати зазначеним параметрам. Встановлення монолітних сходів найчастіше використовується в підвальних приміщеннях, на вулицях, на ганках. За формою бетонні сходи можуть бути прямими або спіральними. Останні виглядають більш ефективно і оригінально.

Будівництво бетонних сходів — ціни на послуги

Для бетонних сходів використовуються різні види обробки. Дуже оригінально і завжди стильно виглядає обробка каменем, деревом, плиткою. Замовити виготовлення сходів із бетону можна за телефонами, вказаними в розділі «Контакти» на нашому сайті. Ми працюємо не тільки у Києві та області, але й виконуємо замовлення по усіх регіонах України. Ознайомитись з формуванням ціни на виготовлення бетонних сходів у гривнях, Ви можете у розділі «Про ціни».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code