Монолітні сходи для Вашого будинку — особливості в проектуванні та виготовленні

monolitni-shodyОптимальним рішенням для приватного заміського будинку стане побудова монолітних залізобетонних сходів. Подібний архітектурний елемент доволі простий у проектуванні, тому побудувати східці можна і без сторонньої допомоги. До того ж бетон витриваліший і довговічніший за інші будматеріали.

Головною перевагою монолітних сходів є їх абсолютна безпечність. Завдяки властивостям бетону, власники будинку не ризикують наштовхнутися на прогнилі сходинки. Пошкоджену частину маршу доволі легко відновити завдяки косметичному ремонту. До того ж використання бетону сприяє підвищенню рівня пожежної безпеки, оскільки цей матеріал не горить.
При будівництві заміського котеджу в межах Києва можна створювати різні дизайнерські варіанти монолітних сходів (маршеві, криволінійні і т.д.) з різним оздобленням з натурального каменю, деревини чи кахельної плитки. Однак всі вони вимагають достатньо багато місця.

Особливості проектування сходових маршів

Проектування сходових маршів вимагає неабиякої точності та врахування десятків факторів. В тому числі вимог безпеки.
Кут нахилу монолітних залізобетонних сходів не повинен перевищувати 45º, оптимальний кут – 30º. Важливими є також ширина східців (не менше 30 см) та відстань кожної з них від стелі (не більше 2 метрів для кожної окремої сходинки).
Бетон матеріал досить важкий, тому варто задуматися про загальну вагу сходових маршів заздалегідь. Вона має бути не більше 2-х тон.
Замовити проектування та виготовлення сходових маршів можна, подзвонивши в офіс нашої компанії. Всі деталі проекту, тонкощі монтажу та підготовки опалубки, а також варіанти оздоблення і ціни на матеріали можна обговорити з нашими спеціалістами по вказаним в розділі «Контакти» телефонам. В разі, якщо ви вирішили будувати монолітні сходи самостійно, наші консультанти залюбки підкажуть, які матеріали і в яких кількостях варто придбати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code